Брендування авто

Отримуйте додатково до 2500 грн щомісяця!
Доброго дня! Якщо Ваше авто у гарному стані і було випущено після 2000 року, включно, ми пропонуємо Вам можливість брендування авто символікою Uber для отримання додаткового доходу: від 1500 до 2500 грн/місяць. Основна вимога для отримання виплати – виконати щонайменше 200 поїздок протягом місяця для отримання 1500 грн, та 400 поїздок для отриманя 2500 грн. Зверніть увагу – якщо ви не досягнете необхідної кількості поїздок для отримання бонусу за брендування – це не тягне за собою жодних грошових стягнень чи штрафів.
Якщо для Вас актуальна така пропозиція, заповніть форму, і ми зв’яжемося з Вами протягом декількох днів та повідомимо усі деталі.

З метою контролю ми просимо вас додати фотографію брендованого автомобіля одразу в день брендування. Для цього зайдіть у розділ “Документи на автомобіль” та завантажте фото у поле “Фотографія брендованого автомобіля (з номерами)”. Також це можна зробити у водійському додатку.
Оновлювати її потрібно лише 1 раз на місяць, з 20 по 25 число.

Якщо ваш автомобіль був забрендований у поточному тижні – оплата розраховується пропорційно кількості днів включно з добою брендування.

Отправьте комментарий on "Брендування авто"

Отправьте комментарий

Ваш email адрес не будет опубликован.


*